Lackköp är sällan berättigade för mig (och inte andra köp heller egentligen, vabbar och rensar aws...), men mörkblått skimmer är ju så fint och Lumenes Gel Effect-gäng är bra tycker jag, så 5 Lummenne Lake råkade slinka med i en lite reatur häromdagen. Det känns bra och inte minst passar det finfint till blå måndag hos MakeuppbyBlowfish! Klicka in där för att njuta av mera blått.måndag 19 februari 2018
Blå måndag med Lummenne Lake
Lackköp är sällan berättigade för mig (och inte andra köp heller egentligen, vabbar och rensar aws...), men mörkblått skimmer är ju så fint och Lumenes Gel Effect-gäng är bra tycker jag, så 5 Lummenne Lake råkade slinka med i en lite reatur häromdagen. Det känns bra och inte minst passar det finfint till blå måndag hos MakeuppbyBlowfish! Klicka in där för att njuta av mera blått.
Etiketter:
blå måndag,
dagens naglar,
Lumene
Prenumerera på:
Kommentarer till inlägget (Atom)




Ser himla fint ut! :)
SvaraRaderaVisste inte att de hade ett namn med det lacket så jag trodde först att du hade sluntit på tangentbordet:) Fint!
SvaraRadera